Darbdaviams

Laikinasis įdarbinimas

Laikinasis įdarbinimas –  ypač patogus žmogiškųjų išteklių valdymo būdas darbdaviams. Personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo paslaugos plačiai naudojamos visoje Europoje: Anglijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Italijoje, Suomijoje ir kitose šalyse, taip pat  įgauna pagreitį ir Lietuvoje.

Kokių specialybių darbuotojus siūlome?

Dirbame tiek su įvairių sričių profesionalais, tiek su nekvalifikuotais darbuotojais. Šiuo metu mūsų duomenų bazėje yra atrinkti ir užregistruoti šie profesionalai: elektrikai, suvirintojai, šaltkalviai, statybininkai, darbų vadovai, staliai. Galime pasiūlyti ir nekvalifikuotus darbininkus – sandėlininkus, pagalbinius darbininkus, sodininkus, kambarių tvarkytojus, valytojus ir pan.

Kiek laiko trunka darbuotojų paieška?

Jeigu pageidaujamos specialybės darbuotojas jau yra mūsų duomenų bazėje – jis gali pradėti dirbti nedelsiant. Jeigu pageidaujamo darbuotojo duomenų bazėje nėra arba jam keliami ypatingi reikalavimai – darbuotojo paieška gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių.

 

Kada rekomenduojame rinktis laikinojo įdarbinimo paslaugą?

Esant skubiam darbo jėgos poreikiui

Jei Jums nedelsiant reikia darbo jėgos papildymo, bet Jūs neturite laiko įdarbinimui, gyvenimo aprašymų peržiūrai ar darbo pokalbiams – rekomenduojame pasinaudoti mūsų paslaugomis. Mes surasime ir atrinksime personalą Jūsų pageidaujamai pozicijai.

Įmonės darbo efektyvumui palaikyti

Jei Jums laikinai reikia pagalbos, esant didelei darbų apimčiai, siekiant įvykdyti terminuotus projektus ar atlikti nedidelius, trumpalaikius darbus, pavaduoti Jūsų nuolatinius darbuotojus ir pan., tuomet laikinieji darbuotojai – puikus pasirinkimas. Samdykite personalą konkrečiam laikotarpiui ir tik tam tikroms užduotims atlikti.

Dvejojant dėl darbo vietos naudingumo

Jei samdote darbuotoją laikinanam periodui, tai gali būti puiki „bandomoji“ pozicija, kurią galima pakeisti ilgalaike rangos sutartimi. Jei Jūs esate patenkintas darbuotoju, galite pasiūlyti jam ilgalaikį darbą. Jei darbuotojo rezultatai yra vidutiniški ir Jūsų netenkina, galite nutraukti sutartį, nesijaudindami dėl atleidimo, išeitinės išmokos ar nedarbo išmokų. Tuo pasirūpinsime mes.

Esant specializuotų įgūdžių poreikiui

Samdome įvairios patirties turintį personalą – tiek kvalifikuotus specialistus, tiek skirtingų sričių darbininkus. Jei Jums reikia pagalbos dirbant svarbiame projekte, tačiau tik ribotam laikotarpiui, apsvarstykite galimybę pasinaudoti laikina darbo jėga.

Paslaugos bruožai

Paslaugos privalumai

Darbuotojai ilgalaikiam ar trumpalaikiam darbui
 • Lanksti laikinojo įdarbinimo paslauga atitinkanti Jūsų poreikius;
 • Vienas darbuotojų tiekėjas – didelis profesinių ir techninių įgūdžių pasirinkimas.
Naujausios mokymo ir vertinimo programos
 • Kruopšti personalo atranka sudaro galimybes įdarbinti tik patikimus ir patyrusius specialistus;
 • Užtikriname, kad mūsų nuomojami darbuotojai turi visus reikalingus įgūdžius sėkmingai dirbti.
Išplėstiniai rinkos tyrimai
 • Darbuotojai atitinka tradicinės ir netradicinės darbo aplinkos reikalavimus.
Personalas reikiamu metu ir konkrečiam laikotarpiui
 • Sumažintos darbo jėgos sąnaudos;
 • Greitas prieinamumas;
 • Palaikomas įmonės darbo efektyvumas. 
Dokumentacijos valdymas
 • Taupomos laiko sąnaudos – rūpinamės darbuotojų atlyginimais, išmokomis, taip pat mokesčių mokėjimu ir apskaita;
 • Sumažintos administracinės atsakomybės;
 • Paprastesnis darbo santykių administravimas.