DARBUOTOJAI IŠ TREČIŲJŲ ŠALIŲ

DARBUOTOJAI IŠ TREČIŲJŲ ŠALIŲ

Jeigu negalite rasti reikalingų darbuotojų Lietuvoje, mes galime Jums padėti!

Aštunti metai darbuotojų paiešką ir atranką vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o mūsų atrinkti darbuotojai iš užsienio sėkmingai dirba įmonėse Lietuvoje. Turėdami partnerius Ukrainoje, Moldovoje, Uzbekistane, Azerbaidžane, Kazahstane ir kitose šalyse, galime užtikrinti, jog atrinkti darbuotojai bus būtent tokie, kokių ieškote – su atitinkamais įgūdžiais, išsilavinimu bei darbo patirtimi.

Darbuotojų atrankas organizuojame patiems įvairiausiems specialistams atrinkti. Šiuo metu darbuotojai iš trečiųjų šalių sėkmingai dirba:

  • Lengvosios bei sunkiosios pramonės gamyklose;
  • Sandėliuose bei logistikos centruose;
  • Statybose;
  • Aplinkos bei žemės ūkio bendrovėse.

Siūlome  paslaugų tipus:

NUOMA

Surandame ir atrenkame darbuotojus pagal užsakovo reikalavimus – kvalifikaciją, išsilavinimą, užsienio kalbas.  Parengiame visus būtinus dokumentus atvykti ir legaliai dirbti Lietuvoje. Pagal nuomos sutartį, darbuotojai yra įdarbinami HireLabas įmonių grupėje ir siunčiami į užsakovo įmonę. Pagal nuomos sutartį, iš trečiųjų šalių atvykę darbuotojai yra prilyginami nuolatiniams užsakovo įmonėje darbuotojams – darbo sąlygos, užmokestis it kiti dalykai yra identiški. Jei darbuotojas pasirodo netinkamas ar išvyksta anksčiau – mes jį pakeičiame kitu.

TIESIOGINIS ĮDARBINIMAS

Atrenkame darbuotojus pagal užsakovo reikalavimus bei parengiame visus būtinus dokumentus legaliam darbui. Darbuotojai yra įdarbinami užsakovo įmonėje. Suteikiame vieno mėnesio garantiją pakeisti netinkantį darbuotoją.

PASLAUGŲ SUTARTIS 

Kai darbuotojai reikalingi trumpesniems laikotarpiams ar konkretiems darbams, siūlome paslaugų tipo sutartį. Darbuotojai yra įdarbinami vienoje iš HireLabas Group įmonių ir pagal numatytiems darbams atlikti parengtą sutartį, komandiruojami į užsakovo įmonę. Visos atsakomybės yra mūsų.

Kodėl verta rinktis darbuotojus iš trečiųjų šalių?

Darbuotojų paieška, atranka bei reikalingi dokumentai legaliam darbui Lietuvoje – mūsų atsakomybė. Tad be jokių papildomų rūpesčių bei administravimo kaštų Jūs gaunate darbuotojus, kurie sėkmingai ir našiai dirbs Jūsų įmonėje. Viskas, ką Jums reikia padaryti – kreiptis į mus.