DARBUOTOJAI IŠ UKRAINOS

DARBUOTOJAI IŠ UKRAINOS

Jeigu negalite rasti reikalingų darbuotojų Lietuvoje, mes galime Jums padėti!

Penkti metai darbuotojų paiešką ir atranką vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje, o mūsų atrinkti darbuotojai iš Ukrainos sėkmingai dirba įmonėse Lietuvoje. Nuo šiol darbuotojų atrankos vyksta dar operatyviau, nes atidarėme savo darbuotojų atrankų agentūrą Ukrainoje. Turėdami savo padalinį Ukrainoje galime užtikrinti, jog atrinkti darbuotojai bus būtent tokie, kokių ieškote – su atitinkamais įgūdžiais, išsilavinimu bei darbo patirtimi.

Darbuotojų atrankas organizuojame patiems įvairiausiems specialistams atrinkti. Šiuo metu darbuotojai iš Ukrainos sėkmingai dirba:

  • Lengvosios bei sunkiosios pramonės gamyklose;
  • Sandėliuose bei logistikos centruose;
  • Statybose;
  • Aplinkos bei žemės ūkio bendrovėse.

Siūlome  paslaugų tipus:

NUOMA

Surandame ir atrenkame darbuotojus pagal užsakovo reikalavimus – kvalifikaciją, išsilavinimą, užsienio kalbas.  Parengiame visus būtinus dokumentus atvykti ir legaliai dirbti Lietuvoje. Pagal nuomos sutartį, darbuotojai yra įdarbinami HireLabas įmonių grupėje ir komandiruojami į užsakovo įmonę. Pagal nuomos sutartį, iš Ukrainos atvykę darbuotojai yra prilyginami nuolatiniams užsakovo įmonėje darbuotojams – darbo sąlygos, užmokestis it kiti dalykai yra identiški. Visos administracinės atsakomybės yra mūsų. Jei darbuotojas pasirodo netinkamas ar išvyksta anksčiau – mes jį pakeičiame kitu.

TIESIOGINIS ĮDARBINIMAS

Atrenkame darbuotojus pagal užsakovo reikalavimus bei parengiame visus būtinus dokumentus legaliam darbui. Darbuotojai yra įdarbinami užsakovo įmonėje. Suteikiame vieno mėnesio garantiją pakeisti netinkantį darbuotoją.

PASLAUGŲ SUTARTIS 

Kai darbuotojai reikalingi trumpesniems laikotarpiams ar konkretiems darbams, siūlome paslaugų tipo sutartį. Pagal šią sutartį, atrenkame darbuotojus iš Ukrainos pagal užsakovo reikalavimus bei parengiame visus būtinus dokumentus atvykti ir legaliai dirbti Lietuvoje. Darbuotojai yra įdarbinami vienoje iš HireLabas Group įmonių ir pagal numatytiems darbams atlikti parengtą sutartį, komandiruojami į užsakovo įmonę. Visos administracinės atsakomybės yra mūsų.

Kodėl verta rinktis darbuotojus iš Ukrainos?

Darbuotojų paieška, atranka bei reikalingi dokumentai legaliam darbui Lietuvoje – mūsų atsakomybė. Tad be jokių papildomų rūpesčių bei administravimo kaštų Jūs gaunate darbuotojus, kurie sėkmingai ir našiai dirbs Jūsų įmonėje. Viskas, ką Jums reikia padaryti – kreiptis į mus.