Atsiliepimai

Atsiliepimai Hirelabas. Rašyk, komentuok atsiliepimą, mums svarbi kiekvieno nuomonė.

Naujausius darbo skelbimus rasite ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Ieva

  Laba diena, norėčiau pasiteirauti, ar būtų įmanoma susirasti darbą vokietijoje vasaros metu.
  Vokiečių kalbą jau kuris laikas mokausi intensyviai.

 • Giedrius

  Firma patikima, susidures su vadybininke Viktorija, darbu vadovu Ramunu, labai malonu kaip sitie zmones sprendzia visas problemas darbo klausymais, visi tokie butu!!!

 • Raimis

  Įmonė turi daug skirtingù projektù. Tuose, kuriuose dirbu pasitaiko įvairiausiù situacijù, tačiau dar neesu matès įmonės, kurioje jù nebūtù. Privalumas yra tas, kad darbuotojai šias situacijas ar individualius klausimus gali išspręsti kontaktuodami su administracija. Pasiekti susitarimai yra vykdomi. Didelis pliusas yra tas, kad darbuotojui iškilus asmeninėms situacijoms arba tiesiog norint pailsėti, įmonė żiūri lanksčiai ir eina į kompromisà. Patogus darbo ir laisvalaikio planavimas: gyvenama darbo objektuose priimtinomis sàlygomis, ryte iki darbo vietos nuo lovos 10 min., baigus darbà nereikia niekur važiuoti – nemokamai pavalgęs ir nusiprausęs gali iš karto ilsėtis. Darbštus ir kokybiškai atliekantis savo darbà yra pastebimas.

 • Vitalijus

  Sveiki, norėčiau paklausti dėl darbo gal būtų. pats dirbęs prie trinkelių klojimo ir gerbūvio darbų apie 3.5 metus

  1. HireLabas Grupė

   Sveiki, Vitalijau. Dėl darbų kreipkitės telefonu +370 685 88777; +370 685 88773 arba el. paštu info@hirelabas.lt

 • Lina

  Darbuotojos telefonu pažada darba susitari dėl skype skambučio ir sužinai pokalbio metu jog šiuo metu darbo neturime kitam mėnesiui turėsime, išlaukus mėnesį laiko niekas neskambino paskambinus net neprisimena nieko labai neatsakingas požiūris į esamus darbuotojus.

 • Kazys

  Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos

  1. Gediminas

   Puiki įdarbinimo įmonė.Teko dirbti viename projekte per Hirelabas.Algos buvo visada laiku(net anksčiau nei tikėtasi).Gyvenimo sąlygos taipogi geros.Didelis Ačiū personalui

 • Darius

  Sveiki, džiaugiuosi darbu, būstu, viskas labai puiku, siūlau, ir kitiems važiuoti dirbti, per šią agentūrą. Labai puiki Asta vadybininkė, viskuom padeda.

 • Dainora

  Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

 • Danguole

  Mano vyras dirbo Vokietijoje per šią kompaniją. Tik patys geriausi atsiliepimai. Bendravimas su vadybininkais puikus, atlyginimą gavo tiek, kiek ir buvo suderinta. Darbo sąlygos geros. Atsiskaityta buvo laiku. Drąsiai galim rekomenduoti.

 • Oksana

  Jieskau darbo Vilniui.

 • Antanas

  Šia įmonę pažįstu pusantrų metu. Aš dirbu statybos sektoriui. Čia norėčiau tiesiog išskirti 2 žmonęs, tai Vadybininke viktorija ir Darbų vadova Ramūna. Tik šiu dviejų žmonių dėka čia dirbantys žmonės pasijunta žmonėmis. Tai lyderiai kurie moka išklausyti,išgirsti ir priimti abipusiai naudingus sprendimus. Tik tokių mano nuomone žmonių dėka ymonės išsilaiko. Aš jum Viktorija ir Ramūnai kad jūs mokat būt lyderiais …

  1. Mantas

   Čia ne tas Antanas,kuris kas mėnesį iš darbo išeina,nes bloga firma?:)

 • Rolandas

  Sveiki,šiuo metu dirbu švedijoj esu dažytojas,noriu paklausti ar reikalingi jums dažytojai,mano darbdavys laiku nemoka atliginimo aš norėčiau peteiti ten kur gerbe darbininkus,švedijoj dirbu 7metus

  1. reda

   Sveiki, Rolandai,

   paskambinkite prašau mums tel. nr. +370 685 88773 ir galėsime pasikalbėi išsamiau.

   Linkėjimai,
   Hirelabas grupė

  2. Paulius

   Dirbom 2juose objektuose Olandijoje ir vokietyjoje, darbų vadovai absoliutus idiotai, pinigus sumokėjo nebuvo problemos, dėl kolektyvo tai… Graudus žmonės.

 • Jaronimas

  sumoka bet.. katik ismete 5 gerai dirbancius zmones.. itarimas kad prarabas nori ukrainieciu, nes is ju ima naloga, uz tai kad duoda darba.

  1. nermeka

   Laba diena p. Jeronimai, gerų darbuotojų niekas neatleidžia, o jei buvote atleisti, tai esate nusipelnę. „Nalogus” mūsų įmonių grupė neima, neėmė ir neims už įdarbinimą. Gaila, kad laikote pyktį, bet dar kartą pasikartosime, gerų darbuotojų niekas neatleidžia iš darbo.

  2. Jaronimas

   36 st 3 dalis man buvo izeidimas, nes tai tikras melas..

 • Vitalijus

  Sveiki! Ar turit darbu pasiulymu buvusiems kariskiams?

  1. reda

   Sveiki, Vitalijau, paskambinkite mums tel.nr.+370 685 88773 ir dėl konkrečių pasiūlymų pasikalbėsime konkrečiau.

   1. Lijana

    Dirbam jau 4 metai per sia firma ir neturime jokiu problemu. Viktorija ir Jolita visada isklauso zmoniu problemas ir ja greitai issprendzia. Gera bendradarbiauti su tokiais zmonemis. Tinginiai niekam nereikalingi. Atvaziavai dirbti,tai ir dirbk. Tikrai patikima firma. Rekomenduoju. Linkejimai Viktorijai ir Jolitai. Ir toliau bendradarbiausim. Nes tuos zmones gerbiu. Niekada nesustokit Jolita ir Viktorija. Visada tik i prieki. Saunuoles.

 • Mantas

  Sveiki, dirbes per sia imone dar nesu. Noreciau suzinot apie darbo sutartis, bei gyvenimo salygas, atostogas, atlyginima. Pats noreciau isvykt vasario men. salis nesvarbu. Kur galeciau gaut sia info?

  1. reda

   Sveiki, Mantai, paskambinkite mums telefonu +370 685 88773 ir suteiksime Jums daugiau informacijos.

   Linkėjimai,
   Hirelabas

 • Dainius

  Sveiki. Domina situacija su paskola lietuvoje, ar įmanoma ja gauti dirbant Nermeka iš LT banku?

 • Romualdas

  Dirbau per šią įmonę .Gera patikima įmonė. Kaip buvom sutarę dėl atlyginimo , taip ir gaudavau . Personalas dirba labai gerai . Svarbiausiai išvykus į užsienį reikia dirbti , o ne alų gerti , tada nereikės skūstis , kad blogai dirba personalas . Linkėjimai vadybininkėms , įpatingai Viktorijai.

 • Vilma

  Dyrbau per nermeka likau labai patenkinta atlyginimas mokamas laiku apgyvendina gerai vadiibininke Viktorija nuostabus zmogus

 • Reda

  Per šita įmonę dirbu jau keturi metai.Atlyginimai visada laiku,apgyvendina geromis sąlygomis.O puikios vadybininkės iškilusius klausimus ir problemas sprendžia automatiškai.Esu labai dėkinga vadybininkei Viktorijai.Į ją gili kreiptis ir ne darbo metu,ankstų rytą ar vėlų vakarą,visada išklausys ir suras išeitį bet kokioj situacijoj.Sėkmės visam įmonės kolektyvui.

  1. DIANA

   Sveika Reda,gal galit papasakoti kokį darbą dirbat daugiau,ačiū.
   diana.simkiene30@gmail .com

  2. Audrone

   Labas vakaras,domina darbas rusakalbių šeimoje.

 • Andrej

  Sveiki. Kokia situacija su algom statybose. Ar verta banditi per šią imone. Kokios gyvenimo saligos. Gal kas gali daugiau info apie darbus. Algas. Ir taip toliau suteikti. Ačiū. Man el pastas rykvalerij@gmail.com

  1. Ivan

   Labai gerai , atsiskaito 100% ,.

   1. Algimantas

    Įmonėje dirbu nuo 2018 metų.Darbo pasiūlymais esu patenkintas.Atlyginimas visada laiku.Šaunios vadybininkės.Viktorijai,Kristinai,Ritai didelis ačiū už supratingumą ir pagalbą įvairiose situacijose.Sėkmės jums merginos darbe ir šiaip gyvenime.

  2. Deividas

   Kokios gyvenimo salygos?

   1. reda

    Sveiki, priklausomai nuo to, kokia darbo pozicija Jus domina. Paskambinkite mums tel. nr. +370 685 88777 ir pasikalbėsime plačiau.

 • Egidijus

  Dirbu dar tik 3 men. Nermekoj, bet esu 100% viskuo patenkintas. Aciu buvusiai vadybininkei Ritai ir esamai Viktorijai. Sekmes joms darbe ir siaip gyvenime 🙂

 • Algimantas

  Su šia įmone dirbu nuo 2018 m. Darbu, gyvenama vieta esu patenkintas. Buvau gavęs pasiūlymų iš kitų įmonių, bet džiaugiuosi pasilikęs čia. Ačiū vadybininkėms Erikai ir Ritai,visada problemėlės, klausimai būna išspręsti.