Atsiliepimai

Atsiliepimai

Hirelabas atsiliepimai. Rašyk, komentuok atsiliepimą, mums svarbi kiekvieno nuomonė.

Naujausius darbo skelbimus rasite ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Mantas

  Sveiki, dirbes per sia imone dar nesu. Noreciau suzinot apie darbo sutartis, bei gyvenimo salygas, atostogas, atlyginima. Pats noreciau isvykt vasario men. salis nesvarbu. Kur galeciau gaut sia info?

  1. reda

   Sveiki, Mantai, paskambinkite mums telefonu +370 685 88773 ir suteiksime Jums daugiau informacijos.

   Linkėjimai,
   Hirelabas

 • Dainius

  Sveiki. Domina situacija su paskola lietuvoje, ar įmanoma ja gauti dirbant Nermeka iš LT banku?

 • Romualdas

  Dirbau per šią įmonę .Gera patikima įmonė. Kaip buvom sutarę dėl atlyginimo , taip ir gaudavau . Personalas dirba labai gerai . Svarbiausiai išvykus į užsienį reikia dirbti , o ne alų gerti , tada nereikės skūstis , kad blogai dirba personalas . Linkėjimai vadybininkėms , įpatingai Viktorijai.

 • Vilma

  Dyrbau per nermeka likau labai patenkinta atlyginimas mokamas laiku apgyvendina gerai vadiibininke Viktorija nuostabus zmogus

 • Reda

  Per šita įmonę dirbu jau keturi metai.Atlyginimai visada laiku,apgyvendina geromis sąlygomis.O puikios vadybininkės iškilusius klausimus ir problemas sprendžia automatiškai.Esu labai dėkinga vadybininkei Viktorijai.Į ją gili kreiptis ir ne darbo metu,ankstų rytą ar vėlų vakarą,visada išklausys ir suras išeitį bet kokioj situacijoj.Sėkmės visam įmonės kolektyvui.

  1. DIANA

   Sveika Reda,gal galit papasakoti kokį darbą dirbat daugiau,ačiū.
   diana.simkiene30@gmail .com

 • Andrej

  Sveiki. Kokia situacija su algom statybose. Ar verta banditi per šią imone. Kokios gyvenimo saligos. Gal kas gali daugiau info apie darbus. Algas. Ir taip toliau suteikti. Ačiū. Man el pastas rykvalerij@gmail.com

  1. Ivan

   Labai gerai , atsiskaito 100% ,.

   1. Algimantas

    Įmonėje dirbu nuo 2018 metų.Darbo pasiūlymais esu patenkintas.Atlyginimas visada laiku.Šaunios vadybininkės.Viktorijai,Kristinai,Ritai didelis ačiū už supratingumą ir pagalbą įvairiose situacijose.Sėkmės jums merginos darbe ir šiaip gyvenime.

 • Egidijus

  Dirbu dar tik 3 men. Nermekoj, bet esu 100% viskuo patenkintas. Aciu buvusiai vadybininkei Ritai ir esamai Viktorijai. Sekmes joms darbe ir siaip gyvenime 🙂

 • Algimantas

  Su šia įmone dirbu nuo 2018 m. Darbu, gyvenama vieta esu patenkintas. Buvau gavęs pasiūlymų iš kitų įmonių, bet džiaugiuosi pasilikęs čia. Ačiū vadybininkėms Erikai ir Ritai,visada problemėlės, klausimai būna išspręsti.