Darbuotojų nuoma

Darbuotojų nuoma - Laikinasis įdarbinimas

Darbuotojų nuoma (kitaip vadinama personalo nuoma ar laikinasis įdarbinimas) – tai šiuolaikiška paslauga, leidžianti lanksčiai valdyti žmogiškuosius išteklius – supaprastinanti darbo santykių administravimą ir padidinanti personalo valdymo efektyvumą. Naudojantis šia paslauga, darbuotojai yra atrenkami pagal kliento poreikius (išsilavinimą, darbo patirtį, kalbas ir įgūdžius), tačiau yra įdarbinami mūsų įmonėje ir išnuomojami klientui. Nauda klientui slypi tame, jog prisiimame pareigą administruoti darbo santykius, darbuotojams išmokame sutartą darbo užmokestį ir pasirūpiname jų socialinėmis garantijomis. Darbuotojų nuoma yra naudinga daugelyje situacijų, pvz.:

  • Jei Jums nedelsiant reikia darbo jėgos papildymo, bet neturite laiko įdarbinimui, gyvenimo aprašymų peržiūrai ar darbo pokalbiams.
  • Jei Jums laikinai reikia pagalbos, esant didelei darbų apimčiai, siekiant įvykdyti terminuotus projektus ar atlikti trumpalaikius darbus, pavaduoti Jūsų nuolatinius darbuotojus.
  • Jei samdote darbuotoją laikinajam periodui, tai gali būti puiki „bandomoji“ pozicija, kurią galima pakeisti ilgalaike rangos sutartimi.
  • Jei patiriate didelę darbuotojų kaitą ir tai riboja Jūsų darbo našumą.

Kiek laiko trunka darbuotojų paieška? Jeigu pageidaujamos specialybės darbuotojas jau yra mūsų duomenų bazėje – jis gali pradėti dirbti nedelsiant. Jeigu pageidaujamo darbuotojo duomenų bazėje nėra arba jam keliami ypatingi reikalavimai – darbuotojo paieška gali užtrukti nuo 1 iki 3 savaičių. Tam, kad būtume maksimaliai naudingi savo klientams, diferencijuojame savo paslaugas ir siūlome tiek ilgalaikį, tiek trumpalaikį bendradarbiavimą – galime pasiūlyti vienkartinę personalo atranką, trumpalaikę bei ilgalaikę darbuotojų nuomą, ir payroll paslaugą.

Kontaktai: info@hirelabas.lt Tel. +370 685 88777

Darbuotojų nuoma

Atrenkame darbuotojus pagal užsakovo reikalavimus. Darbuotojai yra įdarbinami mūsų įmonėje, mes administruojame darbo užmokestį ir pasirūpiname darbuotojų socialinėmis garantijomis. Darbuotojui susirgus ar nutraukus darbo sutartį, jį pakeičiame nauju.

Payroll

Įdarbiname kliento darbuotojus, tvarkome darbo užmokesčio apskaitą, administruojame darbuotojų dokumentus. Ši paslauga leidžia klientui perduoti didelę dalį darbuotojų atministravimo naštos mums.

Personalo atranka

Atrenkame darbuotojus pagal užsakovo reikalavimus. Paiešką pradedame nuo užsakovo reikalavimų išgryninimo, tuomet atrenkame kelis potencialius kandidatus ir pateikiame jų kandidatūras klientui. Darbuotojai yra įdarbinami užsakovo įmonėje.