Darbuotojams

Kodėl verta rinktis laikinąjį įdarbinimą?

Laikinasis įdarbinimas – visame pasaulyje populiarus įdarbinimo būdas. Atlikę užduotis vienoje įmonėje, darbuotojai gali vykdyti naujus projektus kitose įmonėse. Tai garantuoja geriausią atlyginimą ir įvairiapusę darbo patirtį.

VIENA DARBO SUTARTIS, AIŠKIOS DARBO SĄLYGOS

Darbuotojai dirba mūsų partnerių bei klientų įmonėse, tačiau mes esame vienintelis šių darbuotojų darbdavys, tad darbo sutartis pasirašoma tik su mumis.

Laikinasis įdarbinimas yra puiki galimybė įgyti neįkainojamos patirties profesinę karjerą pradedantiems jauniems darbuotojams ar darbą rasti dėl įvairių priežasčių, pilnu etatu dirbti, negalintiems žmonėms.

NUOLATINIS DARBO KRŪVIS

Mūsų partneriai užsienyje yra stabilios ir patikimos įmonės, todėl darbuotojams galime garantuoti geras darbo sąlygas bei nuolatinį darbo krūvį. Esant poreikiui, darbuotojai gali lengvai pereiti iš vienos įmonės į kitą.

NAUJI DARBO ĮGŪDŽIAI

Monotoniškas darbas neleidžia išmokti nieko naujo, o nenaudojamos žinios prarandamos. Personalo nuoma suteikia galimybę dažniau keisti darbo aplinką, įgyti naujų žinių bei įgūdžių, dirbti dinamiškoje aplinkoje.

SOCIALINIŲ ĮGŪDŽIŲ VYSTYMAS

Keisdami darbo aplinką, darbuotojai tobulėja, gerina savo socialinius įgūdžius, plečia kolegų ratą. Geresni socialiniai įgūdžiai leidžia lengviau prisitaikyti, didina pasitikėjimą savimi ir lavina komunikacinius įgūdžius. Dirbant užsienyje lavinama užsienio kalba.

Darbo skelbimai

Kodėl verta rinktis būtent mus?

  • Mes atsakingai rūpinamės savo darbuotojais ir juos įdarbiname pas patikimus darbdavius;
  • Lengviau įsiliejama į darbo rinką;
  • Darbuotojas įgyja naudingos patirties, žinių, aukštesnę kvalifikaciją;
  • Lankstus darbo grafikas;
  • Baigęs vykdyti laikinojo darbo funkcijas, lengviau gali susirasti darbą bei yra paklausesnis darbo rinkoje;
  • Papildomos pajamos.