PROJEKTO „REKOMENDUOK DRAUGĄ“ TAISYKLĖS

PROJEKTO „REKOMENDUOK DRAUGĄ“ TAISYKLĖS

Projektas „Rekomenduok draugą“.

Prie darbo pasiūlymų rasite „Rekomenduok draugą“ mygtuką. Jei manote, kad Jūsų draugas yra tinkamas konkrečiai pozicijai – užpildykite registracijos formą ir atsiųskite mums. Po sėkmingo įdarbinimo, pervesime Jums nurodytą išmoką.

PROJEKTO „REKOMENDUOK DRAUGĄ“ TAISYKLĖS:

 1. Projektas vyksta nuo 2016 m. rugsėjo 11 d. ir vyks neribotą laiką. Projektas gali būti nutrauktas be išankstinio įspėjimo.
 2. Piniginė išmoka yra lygi įdarbintų „draugų“ skaičiui (kurie pasirašė darbo sutartį su UAB „Nermeka“ ar UAB „Nermeka“ partnerių įmone) ir prie darbo pasiūlymo nurodytos sumos sandaugai. Pagal gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, nurodyta suma bus apmokestinama 15% GPM tarifu.
 3. Rekomendaciją pateikti projekto dalyvis gali užpildydamas www.nermeka.lt tinklapyje esančią rekomendacijos formą.
 4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį ir rekomenduojamo asmens vardą, pavardę, telefono numerį bei į kokią darbo vietą jį rekomenduojate.
 5. Esant sėkmingai rekomendacijai išmokos gavėjai asmeniškai informuojami el. paštu. Įmonė neprisiima atsakomybės už neteisingai ar netiksliai nurodytus kontaktinius duomenis ar aplinkybes dėl kurių informuoti apie suteiktą išmoką nėra įmanoma.
 6. Piniginė išmoka išmokama bankiniu pervedimu arba grynaisiais, adresu: Vasaros g. 24, Marijampolė.
 7. UAB „Nermeka“ turi teisę bet kuriuo metu keisti projekto „Rekomenduok draugą“ taisykles apie tai iš anksto nepranešus.
 8. Rekomendacija laikoma sėkminga tada, kai:
 • rekomenduotas asmuo pasirašo darbo sutartį.
 • rekomenduotas ir įdarbintas asmuo išdirba įmonėje ne trumpiau nei vieną mėnesį.
 1. Nesėkminga rekomendacija yra tada, kai rekomenduotas asmuo:
  • atsisako darbo pasiūlymo, atsisako pasirašyti darbo sutartį;
  • teigia nepažįstantis rekomendavusio asmens;
 • neturi pageidaujamos kvalifikacijos ar neatitinka keliamų reikalavimų;
 • kiti nuo UAB „Nermeka“ nepriklausantys atvejai, dėl kurių su rekomenduotu asmeniu nepasirašoma darbo sutartis.
 1. Rekomendavus tą patį kandidatą keliems asmenims, sėkmingos rekomendacijos atveju išmoka skiriama pirmajam asmeniui pateikusiam rekomendaciją. Vienas asmuo gali rekomenduoti neribotą skaičių kandidatų. Tačiau rekomenduoti savęs – negalima.
 2. Išsami informacija apie akciją „Rekomenduok draugą“ teikiama darbo dienomis tel.: +370 685 88777, el. p. info@nermeka.lt arba tiesiogiai, adresu: Vasaros g. 24, Marijampolė.