Partnerystė

Payroll

Paslauga skirta įmonėms, norinčioms taupyti laiką ir orientuotis į pagrindinę įmonės veiklą. Perduodant darbo santykių administravimą žmogiškųjų išteklių profesionalams užtikrinama, kad įmonės personalo valdymas bus vykdomas vadovaujantis naujausiais darbo teisės ir mokestinės aplinkos reikalavimais, o klientų darbuotojai visada gaus išsamią ir profesionalią konsultaciją personalo valdymo klausimais. Proceso metu atrinktas darbuotojas yra įdarbinamas UAB „Nermeka“ įmonėje.

Naujiena!

Mes suteikiame Jums galimybę įsidarbinti kvalifikuotą darbo jėgą ne tik iš Lietuvos. Kokybiški ir patikimi darbuotojai iš Ukrainos ir Baltarusijos, kurių atranka pasirūpinsime mes arba jeigu atsiras poreikis, Jūs patys galėsite atsirinkti darbuotojus iš mūsų turimos darbuotojų duomenų bazės.

Darbuotojų nuoma

Paslauga, skirta supaprastinti darbo santykių administravimą ir efektyvinti personalo valdymą. Puiki galimybė lanksčiai valdyti darbuotojų poreikį samdant juos ilgalaikiams ir trumpalaikiams darbams, tiesiogiai neįdarbinant naujų darbuotojų savo įmonėje.

Proceso metu atrenkame darbuotoją pagal pateiktus reikalavimus ir įdarbiname UAB „Nermeka“ įmonėje.

Ranga

Šis susitarimas sudaromas pagaminti arba perduoti tam tikrą darbo rezultatą arba atlikti kitokius darbus, kurių metu sukurtas rezultatas perduodamas užsakovui.

Sutarties metu darbuotojai yra įdarbinami UAB „Nermeka“ įmonėje, o pas užsakovą atvyksta tik atlikti darbo.

Darbuotojo suradimas

Tinkamo darbuotojo suradimas ir profesionalus kompetencijų, gebėjimų įvertinimas pagal Jūsų įmonės specifiką ir darbo pobūdį, su darbuotojo adaptaciją palengvinančiomis rekomendacijomis. Atrenkamas darbuotojas pagal įmonės pateikiamus reikalavimus, už kurį mūsų įmonė prisiima atsakomybę nustatytu laikotarpiu.