Atsiliepimai

Atsiliepimai Hirelabas. Rašyk, komentuok atsiliepimą, mums svarbi kiekvieno nuomonė.

Naujausius darbo skelbimus rasite ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Daiva Stulgaite

  Dirbu nermekoje dabar – švedijoj, trečias mėnuo viskas pagal sutarti. Gal berniukai mažiau šnapso lakit, nebus problemų sudarbu. Aš čia prisižiūrėjau mūsiškių erelių. Kurie algą gavę pradeda skaraidyti ir išskrenda po kiek laiko sparnus suglaudę namo.

  1. Nermeka

   Sveiki Rita, džiaugiamės, kad domitės mūsų paslaugomis. Susisiekite su mumis ir mes galėsime Jums suteikti pakavime dirbančių žmonių kontaktus. Mūsų telefono numeris +370 685 88777.
   Gražios Jums dienos!

   Pagarbiai,
   UAB Nermeka administracija

   1. Sigita

    Kaip susisiekti su jumis?

    1. Nermeka

     Sveiki Sigita. Jei norite su mumis susisiekti, galite tai padaryti telefonu +370 685 88777 arba el. laišku info@hirelabas.lt. Gražios Jums dienos 🙂

     1. Nermeka

      Ponia Jolanta, be abejo, kad reikia ir pačiam domėtis apie eigą, nes ne visada spėjame informuoti, o jei Jums nebuvo pasiūlytas darbas, tai nereikia dėl to pykti, reiškia Jūs nebuvote verta šio darbo ir darbdavys Jūsų nepasirinko. Deja taip atsitinka….Geriau pabandyti nei paskui gailėtis, kad nepabandei.
      Mes esame atsakinga įmonė ir rūpinamės visais darbuotojais, bet deja norinčių dirbti daug daugiau nei darbo vietų, todėl kažkam nepasiseka kaip šiuo atveju Jums.
      Linkime sėkmės ieškant darbo.

 • Prasysiu ir as

  Galiu pasakyti atvirai nes skaitau komentarus ir atsibodo kaikuriu dirbusiu per nermeka komentarai o ypac gytis asilas dirbau su tuo grybu kartu tai visus atleido nermeka nes prisirase d****i valandu kad per savaote dirbo po 80 o paskui rasineja visiems kad davai kreipiames kurnors turejau gera darba bet per daunus alkoholikus praradau aisku pats kaltas. Zodziu su sita imone viska gerai tik tinginiai ir kurie galvoja apgaus kazka taip ir buna lieka be nikeo o paskui nagus grauzia ir komentaru prirasineja

 • Stasys K.

  Į rekvizitus vieni eina pasidomet įmone, kiti ateina savo tulžį išpilti. Dirbau puse metų vokiečiuose mechaniku. Visas salygas nermeka išpildė. Pasirašinėdamas sutartį pareikalavau kad įtrauktų nemokamą pagyvendinima – įtraukė. Ir viskas buvo čiki. Jei už save nepastovėsi – tai tada tave paturės bet kas. Žinai savo teises – ir nieks neuskriaus, nedamokės, neap*pis. Ir nereiks po to čia žliumpti.

  1. nukenteje

   mes ir kiti nukenteja, turintis aibe faktu ir liudininku, irodymu, tikrai pgrysime jusu "gerus darbus" faktais

   1. Egidijus

    Sveiki, planuoju vaziuoti per sita imone, ar galite suteikti daugiau info apie ja?

 • Rita

  Gal kasgali pasakyt kaip ten šilttnamiuose darbas..ar sumoka atl….gyvenimo sąlygos..ačiū

 • Olga

  Paskaiciau verksniu skundus))) Dirbau per nermeką viesbutyje beveik metus. Ka pazadejo – viska ispilde. Alga mokejo laiku, tik viena karta keles dienas velavo, bet kam nepasitaiko. nustokit zliumbti, eikit dirbti.

 • Deividas ST

  Sveiki as Nermekai dyrbu nesenei; bet dzeuguosi ju pasiulitu darbu apgyvendinimo salygom +maitynimu ir galimybe uzsidyrbti;)

  1. agnė

   Sveiki, ačiū už atsakymą ir atsiprašau, jei jum nepatiko atsiliepimo tonas. Supraskite, aš nepuolu, bet dėstau faktius, kad žadama viena, o gaunama kitkas. Štai ištrauka iš Jūsų skelbimo (kad nenukreiptumėte kalbos, kai tai padarėte pereitame komentare kas taip, mes ir įdarbinome jus Vokietijos firmoje) tai pratrinu kitką, palieku apie atlyginimą): Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas/Valandinį atlyginimą 8, 84eur/val. (brutto) arba apie 7, 50eur/h (netto)/ Atlyginimą, priklausantį nuo išdirbtų valandų : 1300 – 1700 €. Niekas prieš važiuojant neperspėjo, kad darbdavys gali pakeisti sąlygas, čia ir yra pagrindinė problema. Apie tai, kad darbdavys iš esmės gali kažkaip pakeisti nuomonę dėl valandinio- ar kiekių rezultato, sužinome tik čia, dabar, Jūsų komentaruose, po laiko.Atvykus ten, trauktis atgal tiesiog nebuvo kur: paliktas darbas Lietuvoje, riboti piniginiai ištekliai, teko pasirašyti ir bandyti. Taigi, vietoje žadėtų valandų, gautas kiekinis atlyginimas, ūkininka sskundžiasi, kad derlius mažas, nėr ką rink. O jūs sakote, kad padėti negalite, nes gi ne jūsų jurisdikcijoje yra, nes sutartis pasirašyta su vietiniu darbdaviu.
   Atsakysiu papunkčiui į Jūsų komentarus:
   1. Kolegos besiaiškinę šioje situacijoje su jumis buvo palikti kapanotis savarankiškai, tai kam?
   2.1. Jūs analogiškai rašėte paie užtikrinimą valandinio atlygio pagal išdirbtas valandas, ištrauka iš skelbimo pacituota aukščiau.
   2.2. Rašote, kad negalite kontroliuoti ateities, jei sutartys pasirašomos su kitomis įmonėmis, tačiau čia vietoje darbą suradus sutarčių juk nedavėte, sakėte, kad viskas bus pasirašoma vietoje, taip su vietine įmone buvo pasirašyta sutartis. Ar kažkaip ne taip supratome tuos dokumentus tuos pasirašymus vietoje?
   3. Apie rėkimą tai buvo ne konkrečiai ant konkretaus darbuotojo, bet nusakyta bendra atmosfera. Dėl žmonių, kurie išėjo sutarties nepasirašę- jie gal turėjo patirties, todėl žinojo kuo tai gali baigtis, mūsiškiai nežinojo. Bet kaip minėjau ištrintame komentare, kelionė ir pasiruošimas kelionei kainavo ne 15 eurų, pasilikta, nes nebebuvo kur dėtis, tikėtasi buvo geresnės baigties. Negalima buvo numatyti, kad darbas bus "į minusą".
   4. Prašome nepasakoti, kad norint užsidirbti reikia dirbti, mes tą puikiai žinome ir darbo nebijome, nesvarbu kur: Vokietijoje, Lietuvoje ar kitur. Uogų rinkėjai dirba pagal kiekius, tie, kurie ėjo sodinti, ravėti ir panašius darbus dirbo pagal valandinį atlyginimą. Po darbo uogose ar esant prastesniam orui, savanoriškai buvo imtasi ir šiokių-tokių valandinių darbų, deja- pagrindas buvo rinkimas. Specifika kita ir sudėtingesnė, nes uogynai turi būti ne tik nurenkami, bet ir tausojami, nelabai ji svarbi šiuo atveju, esmė vėlgi užmokestis.
   5. Dėl pragyvenimo, nežinau ar teisingai suvokėte tekstą, niekur nebuvo skųstasi, kad blogai ar brangu, buvo paminėta konkreti suma už pragyvenimą ir niekas nebūtų pasikeitę jei suma būtų paminėta už savarankišką gyvenimą, esmė juk buvo apie tai, kiek uždarbio parsiveži namo. Čia tikrai nieko blogo pasakyti negaliu, pietūs tikrai geri, nors gyventi tenka vagonėliuose be vandens, tualeto ir nelabai švarios bendros virtuvės, studentiškai taip, bet problemos tikrai iš to nedarėme, nes atvažiavome ne į kurortą.

 • Vicas

  Norejau pasakyti savo svare nuomone nei pries tai zmogus. Dirbom prie statybu 30 zmoniu brigada. Ir visus aliai viena apragavo su pinigais. Ir ne po mazai !! Tad bukit zmones atsargus su sita Saraskinu kontora. Bukit atsargus !!!

  1. Nermeka

   Laba diena. Džiaugiamės, jog svarstote galimybę pasinaudoti mūsų paslaugomis. Galime patikinti, kad trumpalaikių/sezoninių darbų tikrai turime. Daugiau informacijos galite gauti numeriu +370 685 88777 arba info@nermeka.lt
   Pagarbiai,
   UAB Nermeka kolektyvas

   1. jjjjj

    susisiekti galite ir su manim. fb. Erika Feliz

 • RMS

  Kokiu reike dokumentu, kad atitiktum reikalavimus?

 • Virginijus

  Taip pritariu šitos varganos firmos laikai jau baigiasi matosi vadovavimo rezultatai, kas turit dar protelio patariu nešti mieles

  1. UAB Nermeka

   Dėkojame už Jūsų komentarą, Jūsų minima situacija mums yra žinoma. Visuomet rūpinamės savo darbuotojais ir stengiamės jiems užtikrinti kuo geresnes darbo sąlygas. Deja, ne visada darbuotojai išpildo savo susitarimo dalį. Šiuo konkrečiu atveju, skelbime ir darbo pokalbio metu minėjome, jog esant blogam orui, darbuotojai atliks kitas užduotis.
   Pagarbiai,
   UAB Nermeka kolektyvas

   1. Nermeka

    Sveiki. Susisiekite su mumis ir galėsime Jums suteikti dirbusių ar šiuo metu dirbančių žmonių kontaktus, kurie galės plačiau papasakoti, kaip jiems sekasi su mumis dirbti. Mums paskambinti galite numeriu +370 685 88777.
    Geros Jums savaitės!

    Pagarbiai,
    UAB Nermeka komanda

   2. Tiek daug atsiliepimų, nes šeimom rašo iš vieno adreso tuos atsiliepimus. Pagal IP adresą tai įmonę giriančios Linos draugas, įsidarbinęs Vokietijoje, yra Vygantas Poška, o va Rasa Misiūnaitė patėvis pagal tą pat IP yra Ernestas 😀 Tai yra keli atsiliepimai iš vieno adreso. O, sakykite, Jūs taip pat iš tų nukentėjusių nuo žemės ūkio, kuriem Nermeka sakė, kad kadangi įsidarbinote tiesiai Vokietijoje (kaip jie žadėjo), tai jų tai neliečia išvis ar tiesiog vengė kalbėti?

 • As

  Darbas buvo siulomas, kol nepareikalo pasirasyti ant tusciu blanku ir tada darbai dingo kai buvo atsakyta, kad nesirasom ant tusciu blanku…. Vaziuoja tie kurie paklusnus tik jiems, o darbuotojo nuomones ir tiesiog teisiu jokiu nebera!

 • Virgis

  nu va kaip gerai, o as dar galvojau kad per riebiai parasiau

 • Virginijus

  kai paskelbiau atsiliepima apie keistai dirbancia imone, is karto tapau persona non grata, jusu kandidatura atideta ateiciai, buvo pranesta, tiesiog norejau parasyti ir kitiems kaip dirba si imone, akivaizdu kad patys prigrybavo o dabar gavau tik atsiprasom, rezultate as nekaltas, bet darbo jau negausiu

 • koris

  Sveiki.Gal kas vaziuojat i zoo padirbeti pagal vokiska sutarty.gal galit parasyt kiek valandu per men iseina.ar tikrai naktinius apmoka.kornekas@inbox.lt

 • Dirbęs

  Visko buvo bet svarbiausia kad atlyginimas laiku ir visos valandos vietoje.Kiek sako tiek ir sumoka, jei kas negerai skambini projektų vadovui ir viskas pasitaiso.Dirbti reike jei nenori būti atleistas kaip ir visur ta pati tvarka, tinginių niekas nemėgsta.

 • Tiems kurie….

  Ne visi tokie, bet tie, kurie yra tokie, tai neduok Dieve. Jautrūs, įskaudinti, įžeidūs, pasiruošę rėkti „patyčios“ ir skųstis bet kam. Savęs ieškantys ir nerandantys, sunkiai dirbantys (na, jiems taip bent jau atrodo, nes sunkesnio darbo jie nėra matę), labai besistengiantys ir nieko nepasiekiantys, bet tai, kad nepasiekia, visada yra ne jų kaltė. Jie visada turi kuo pasiteisinti. Pasaulis neteisingas.
  Tie, kuriems reikia ploti, kai ateina į darbą. Įsijungė kompiuterį, valio. Tie, kas pradeda dieną nuo to, kad parašo Feisbuke, kaip jiems šalta ir, o dieve, kodėl dabar pirmadienis, antradienis, trečiadienis, vienu žodžiu, kodėl ne penktadienis. Nuolat kartojantys, kad tuoj emigruos, jeigu tik ką. Jaučiantys, kad daro paslaugą, pasilikdami Lietuvoje ir gyvendami iš tėvų pinigų. Juokinantys visus aplinkinius savo reikalavimais, atėjus pas darbdavį: tūkstančio eurų į rankas, kavos aparato, telefono, „Apple“ kompiuterio ir nemokamo elektrinio paspirtuko, kad galėtų stilingai atvykti į darbą.

  Pasaulyje jie sunkiai prisitaikę, nes visur labai daug skriaudikų ir neteisybės. Baisi diena jiems Amerikoje buvo prezidento Donaldo Trumpo išrinkimas. Jie sėdėjo prie televizorių ekranų, užsidengę delnais burnas, lyg jiems trūktų oro, ir akimis riedėjo ašaros. Jie jau buvo patikėję (nes skaitė tik tokią žiniasklaidą, kurią jiems patiko skaityti), kad tokio negali būti. Jie skubėjo į savo universitetus, kur jiems suteikė „saugias erdves“, kad jie galėtų apsikabinę padūsauti ir nors kelioms valandoms pabūti apsaugoti nuo negailestingos realybės.

  Daugiau skaitykite čia: https://m.delfi.lt/ringas/article.php?id=77289949

  1. UAB Nermeka

   Sveiki Rita,
   Susisiekite su mūsų įmone, ir pateiksime Jums ten dirbančių žmonių kontaktus. Jie suteiks Jums rūpimą informaciją.

   Pagarbiai,
   UAB Nermeka kolektyvas

   1. Nermeka

    Gerbiami komentarų skaitytojai, atsakydami į šį komentarą, informuojame, kad jame nurodyti teiginiai yra visiškai neteisingi ir nepagrįsti objektyviais duomenimis. Galime viešai Jus užstikrinti, kad UAB Nermeka nenaudoja grynųjų pinigų ir visus atsiskaitymus bei kitus mokėjimus atlieka bankiniais pavedimais pagal pavedimus pagrindžiančius finansinius dokumentus griežtai laikydamiesi visų LR teisės aktų. Taip pat, galime užtikrinti, kad UAB Nermeka dirba tik su sutartimis, atitinkančiomis atitinkamus LR teisės aktus.
    Galime manyti, kad komentaro autoriaus tikslas buvu apšmeižti mūsų įmonę – toks elgesys bus netoleruojamas, todėl siekdami ginti mūsų įmonės prestižą ir paneigti melagingus pasisakymus, kreipėmės į http://www.rekvizitai.lt bei policiją dėl komentaro autoriaus identifikavimo bei nubaudimo įstatymų nustatyta tvarka.

    Pagarbiai,
    UAB Nermeka kolektyvas

 • Gytis

  nezinau kas cia per firma, ieskojo darbuotoju, o kai sunus nuvaziavo dirbti, neisdirbo 3 savaiciu ir pradejo visus atleidineti is darbo, kazkokia nerimta kontora

 • Regis

  Sveiki norėjau pasiteirauti, gal reikalingi baldų surinkėjas (montuotojai)

 • nekazka

  pradziai idarbina, isvaziavimo diena pranesa kad darbo nebera, atsakingumo nulis, tokia cia ir firma…

 • Raimundas

  Sveiki, Su įmonės "Nermeka" pagalba įsidarbinau Vokietijos įmonėje, dirbu baldų montuotoju. Apgyvendinimo ir darbo sąlygomis esu pilnai patenkintas, viskas yra būtent taip, kaip ir buvo žadėta prieš įsidarbinant.
  Labai gerą įspūdį paliko vadybininkas Sergėjus. Į visus iškilusius klausimus pateikiama informacija buvo greita, tiksli, išsami.

  Nuoširdus ačiū Sergėjui už profesonalumą.

  Pagarbiai,
  Raimundas

  1. UAB "Nermeka" administracija

   Laba diena,
   Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Jūsų minėtą atvejį mes būtinai išsiaiškinsime, galbūt buvo kažkokių netikslumų. Tačiau savo praktikoje, "tuščių blankų" davimo darbuotojams mes tikrai netaikome, galbūt buvo kažkoks nesusipratimas.
   Tokie atsiliepimai mus skatina tobulėti ir dar kartą peržvelgti kai kuriuos savo procesus, todėl dėkojame, kad bendradarbiaujate ir skatinate mus tobulėti.

   Gražios Jums savaitės pradžios,
   UAB "Nermeka" administracija
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 88777

 • UAB BURATINMEKA

  Nuvykus į pokalbį dėl darbo paaiškėjo, kad viršvalandžių daug, be to už apgyvendinimą imamas 200 € mokestis už žmogų po atlyginimo. Tai kur tas nemokamas apgyvendinimas ir "geros" gyvenimo bei darbo sąlygos!!!???

 • keista

  keista matyt tiek daug teigiamu atsiliepimu ar nebus pati imone is skirtingu ip adresu sau teigiamu komentaru prisirase nes visu teigiamu komentaru formuluote panasiai destoma tai labai itariai atrodo

  1. Pranis

   Labai optimistiška. Klausimas ar realistiška.

   1. UAB Nermeka

    Gabriele,
    Nurodykite koks projektas Jus domina, ir mes galėsime duoti kontaktus ten jau dirbančių žmonių. Šiuo atveju, informacija bus naudingesnė Jūsų atžvilgiu.

    Pagarbiai,
    Nermeka administracija

 • vaida

  Sveiki kaip ten pas jussu algom arkas menesi mokamos?

 • Jolanta

  labukas, ruošiuos darbintis per nermeka man ja rekomendavo kaip gera patikima agentura ruošiuos darbintis skalbykloje gal kas dirbe esate parasykit

 • Arūnas

  Susitariau šia savaite važiuoti i marijampole del pokalbio plataus profilio statybinko gal kas nori kartu esu vilnietis parasykit i meila susikoperuosim

  1. UAB "Nermeka" administracija

   Laba diena, Gyti,
   Tikrai suprantame Jūsų poreikį ir norą išsiaiškinti sūnaus situaciją. Taip pat, atsiprašome, kad šiek tiek užtrukome su skambučiu, visgi kartu bendradarbiaujant pasiekiame geriausių rezultatų.
   Kadangi Jūsų sūnus yra pilnametis asmuo, kaip ir žadėjome Jums, šiandien mes jau susisiekėme su Jūsų sūnumi ir pilnai sutarėme visas detales.

   Gražios Jums savaitės pradžios,
   UAB "Nermeka" administracija
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 88777

 • Stasys

  Sveiki, planuoju darbintis per "Nermeka". Ieškau darbo Vokietijoje viešų ir privačių erdvių apželdinime, (po statybų ir t.t), medelynuose, .jei atsirastu galimybe prašau susisiekti el paštu.

  1. Gytis

   Skambinau tai dave kitu nr pasiskambint, pasiskambinau kitu sake perskambins pats ju imones juristas….:), laukiu iki siol kol perskambins…, teks vel paciam skambint

 • Paulius

  Gal kas planuojat su savo auto vaziuot i vokietyja automobiliu detaliu sandeli dirbti? Prisijungciau +37067096506

  1. UAB "Nermeka" administracija

   Laba diena, Gyti,
   Dėkojame Jums, kad palikote atsiliepimą. Kiekvienas atvejis mums yra labai svarbus tam, kad galėtume tinkamai išspręsti atsiradusius nesklandumus ar nesusipratimus.

   Paskambinkite mums, prašau, numeriu +370 685 88777, norėtume pakalbėti ir pilnai išsiaiškinti šią situaciją.

   UAB "Nermeka" administracija
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 88777

 • Dainius

  ieskau darbo statybu srityje jei atsirastu galimybe prasau susisiekti el pastu

 • Андрей Леменц

  Смело могу порекомендовать литовскую фирму "Nermeka" (сайт nermeka.lt) по трудоустройству всем тем, кто в поиске реального заработка за рубежом. Если руки, откуда надо, есть желание поменять к лучшему свою жизнь и с головой всё норм! :)) Вэлкам! 😉 Звоните, спрашивайте по своей специальности.
  Отвечают и на русском, и на литовском языке.
  Для абонентов Киевстар можно добавить страну Литва, как "улюблена країна" (любимая страна) и спокойно звонить! Где-то 1грн/мин. + 2грн за соединение. РАзовая плата за активацию "любимой страны" = 5грн.

  В Nermeke прекрасно выполняют свои договорные обязательства. Во всём!
  Информационное сопровождение – на хорошем уровне. Главное – внимательно слушать и запоминать (или записывать!) условия сотрудничества;
  вОвремя задавать уточняющие вопросы, если такие появились.

  После 3-х месяцев деловых отношений (не смотря на все свои страхи и опасения!) – только приятные впечатления от сотрудничества. Всё прозрачно и понятно.

  Респект руководителям фирмы, которые подобрали менеджеров, не равнодушных к текущим вопросам или проблемам вверенных им людей.
  И хочется поблагодарить персонально – Ангелину Твилиг (Angelina Twilig) за её внимательное отношение к персоналу, терпеливое разъяснение интересующих вопросов, и просто вежливое общение!

  Так что, дерзайте! (Но не дерзите! :)))
  Всем заинтересованным – смелости, успехов и удачи!
  И гугловский переводчик в помощь! 😉

  1. UAB "Nermeka" administracija

   Labas rytas,
   Malonu, kad domitės galimybe išvykti padirbėti į užsienį. Šiuo metu visus darbo užsienyje pasiūlymus galite rasti čia: http://hirelabas.programming.lt/kategorija/darbo-skelbimai-uzsienyje/.

   Išsirinkite labiausiai tinkantį darbo pasiūlymą ir atsiųskite mums savo CV, el.paštu: info@nermeka.lt. O iškilus klausimams, skambinkite +370 685 88777.

   Iki malonaus,
   UAB "Nermeka" administracija
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 8877

   1. UAB Nermeka

    Laba diena,
    Ačiū už Jūsų nuomonę. Nepalankūs atsiliepimai įmonės atžvilgiu – mus skatina tobulėti. Visi mokėjimai mūsų įmonėje vyksta įstatymų nustatyta tvarka, jeigu tuo abejojate – kreipkitės, mielai atsakysime į visus klausimus.

    Gražios Jums dienos,
    UAB "Nermeka" administracija
    http://www.nermeka.lt
    +370 685 88777

 • DARIAU

  To dariau o kiek uzsidirbt galima pagal tave neblogai40 val savaite 1200 – o beje kaip formintas ant lt pasalpos ne maziau mma ar tiesiogiai pas vokiecius dirbi ir koks valandinis jei neblogai…

 • Nermeka

  Sveiki,
  Jeigu kandidatas atitinka reikalavimus konkrečiai pozicijai, jis yra kviečiamas į darbo pokalbį. Įvertinus kompetenciją, pasibaigus atrankos procesui bei kandidatui pateikus visus reikiamus dokumentus, darbo sutartis gali būti pasirašoma tą pačią dieną. Tačiau mes visada rekomenduojame pasilikti laiko apsispręsti.
  Susisiekite su mumis bendruoju telefonu 8 685 88777 ir suteiksime jums detalią informaciją apie dominančią darbo vietą.

  UAB Nermeka administracija
  http://www.nermeka.lt
  +370 685 88777

  1. UAB "Nermeka" administracija

   Laba diena,
   Dėkojame Jums už išsakytą nuomonę. Iš tiesų, būtų aktualu pabendrauti dar kartą, gyvai. Galbūt buvo ne taip suprasta ir turite omenyje, depozitą už apgyvendinimą darbo metu?

   Paskambinkite mums, prašau, numeriu +370 685 88777 ir kartu bandysime išsiaiškinti šią situaciją.

   Linkime Jums gražios dienos,
   UAB "Nermeka" administracija
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 88777

 • Arnas

  Tiesa!

 • Rimas

  Imanoma gauti darba be rusu ir vokieciu kalbos?tik su anglu

  1. UAB "Nermeka" administracija

   Laba diena,
   Dėkojame, kad domitės mūsų įmonės veikla, visi atsiliepimai mums yra svarbūs ir skatina tobulėti. Normalu, kad iškyla klausimų ir atsiranda nerimas prieš darbinantis, tačiau ne, Jūsų minėtos veiklos mums nėra aktualios.

   Mūsų įmonės viena iš pagrindinių vertybių yra profesionalus ir kokybiškas klientų aptarnavimas, todėl labai malonu, kad žmonės nepagaili gerų atsiliepimų.
   Tačiau jei turite konkrečių klausimų, kviečiame susisiekti su mumis numeriu: +370 685 88777, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir išsamiai pakonsultuosime.

   Linkime Jums gražios dienos,
   UAB Nermeka administracija
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 88777

 • Dar.

  Per koki laiko tarpa idarbinate jei yra norima darbo pozicija?

 • Daivaa

  Sveiki gal kas greitu metu planuojat vaziuot i zoo sandeli is moteru? Parasykit man daivuliukass43@gmail.com

  1. UAB "Nermeka" administracija

   Labas rytas, p. Vaida,
   Mūsų įmonė atlyginimus moka kas mėnesį. Paskambinkite mums, prašau, šiuo numeriu +370 685 88777 ir galėsime detaliau aptarti Jūsų atvejį, galbūt kartu rasime šių neaiškumų priežastį.

   UAB Nermeka administracija
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 88777

 • Raimundas

  aš buvau dėl darbo sandėliuose kažkokiuose, su tamsia mergina bendravau, viską išsamiai papasakojo tikrai savo srities specialistė, jau būčiau manau ir sutartį pasirašęs, bet akį patraukė tos pačios įmonės skelbimas dėl CE vairouotojų darbo. Telefonu sakė, kad įdarbinimas per juos, sąlygos tikrai priimtinos, Lietuvoje tokių kadencijų nelabai rasi, o ir algos kaip matau iš komentarų nevėluoja. Vadyba irgi pasikausčiusi arba buvęs vairas pas juos vadybininku dirba arba tikrai gerą specą turi nes vadylų terminus iš pusės žodžio pagauna. bandysiu laimę per šią įmonę, o kaip pasiseks vienas Dievas žino.

 • olegas

  Man paskambino ir pasiule vairuotojo darba kazkur Bavarijoj, kaip supratau viskas su vokiskom.soc.garantijom ir stazu (man tai svarbu)nes dirbti per lietuviska firma lietuvai nelabai noriu, ar tikrai taip?Per tarpininkus, bet dirbti vokieciams (turiu omeny staza)kitas reikalas….

 • vytautasm

  Sveiki visi, kurie zadat darbintys per sita imone, galiu pasakyt, kad ji yra pati geriausia idarbinimo imone Lietuvoje. Dirbu sioje imone 1.5 metu.Esu dirbes daug, kur, per lietuviskas imones uzsienije, visos apgaudinejo, isdurinejo, bet ne Nermeka nei vieno karto nera pamelavusi, nei isdurinejusi, algos visalaik laiku ir moka tiek kiek zada. Jeigu kyla kokie tai nesklandumai, direktorius bei pavaduotojai iskart bando issprest problema.Kiekvienam siulyciau pabandyti per sita imone isidarbinti nenusivilsit, patikekit manim, tikrai gera imone rupinasi savo darbuotojais.

 • Darius

  Ka siulo ta ir gauni, jokiu apgauliu ar uzsleptu mokesciu. Patikima imone. Uzsidirbti galima ir neblogai. Dirbu virs metu, atlyginimai laiku. gyvenamaji plota suranda, arba gali susirasti pats. Jokiu problemu su Vadovais, galima susitarti, rasti kompromisa visais klausimais. Visiems rekomenduoju

 • Vitalijus

  Rimta, patikima imone. Sefas sukalbamas. Vadyba rupinasi savo darbuotojais. Pradirbta 1.5 metu. Jokiu nesklandumu nebuvo. O dirbt reikia visur ir nevisada lengvai. Galiu drasiai rekomenduot.

 • Tadas

  Labai puiki imone, Dirbu jau metus laiko, ir jokiu problemu neesu turejes. Algos visada yra smokamos laiku, duodami avansai, prireikus ir papildomu iseiginiu suteikia. O valdzia tiesiog super bedraviams ;). rekomenduoju visiem.

 • Almintas

  Gera patikima imone. Algos buvo mokomos laiku nusiskundimu nera. Vadybininkes kaip ir pats direktorius dirba nuosirdziai ir visada stengiasi padeti ar rasti bendra kompromisa. Super imone, spaudziu LIKE.

 • Edgaras

  Labai patikima įmonė, puikiai atliekanti savo darbą-įsipareigojimus. Ypač noriu pagirti, savo buvusią vadybininkę Eglę-Eglutę Tumosaitę už nepriekaištinką prižiūrėjimą, bei rūpestį 😉

 • Gintare

  Sveiki.Labai greitai per, , Nermeka'' išvykau dirbti į Vokietiją.Firma dirba operatyviai ir patikimai. Pasirašius sutartį, kelių dienų bėgyje buvau nukreipta nurodytu adresu, kur pasitiko informuotas apie mano atvykimą žmogus.Gyvenimo sąlygos geros.Jau kitą dieną dirbau.Kilus neaiškumams, mielai atsakydavo i man rūpimus klausimus.Darbo užmokestis buvo mokamas visada laiku.Ieškote patikimo ir rimto darbo? REKOMENDUOJU, , Nermeką''.Tai pasitikėjimo verta firma, be jokių įdarbinimo mokesčių.

 • vytas

  sveiki.noriu darbintis i skalbykla vokietijoi. bukit geri parasykit kas ten per darbas ir ka galima uzdirbti.aciu.mano tel 863070013

  1. Nermeka

   Sveiki, Artūrai,
   Apgailestaujame, bet šiuo metu darbo pasiūlymų dirbti ekskavatoriumi neturime. Galite stebėti naujausius darbo pasiūlymus mūsų internetiniame puslapyje http://www.nermeka.lt

   Administracija:
   UAB Nermeka
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 88777

 • Gediminas

  Dirbu sioje imoneje jau penktas menuo ir tikrai esu patenkintas.Laiku mokamas atlyginimas vadybininkes is ties bendrauja ir rupinasi darbuotojeis ju gerove kurie isvyke dirbti.Isvykes nesijauti paliktas likimo valiai, visos salygos kaip ir nurodyta skelbimuose.As kad ir vyresnio amziaus buvau priimtas be papildomu reikalavimu kaip ir visi darbuotojai aisku suderinus su darbdaviu uzsienyje.Gaila kad anksciau nezinojau apie sia imone dirbu ir esu patenkintas, jei kas domisi nedvejokit si imone tikrai patikima

  1. Arturas

   Laba diena noreciau paklaus ar atsirastu darbo ekskavatorininkams.Aciu su pagarba Arturas.

   1. UAB "Nermeka" administracija

    Labas rytas,
    Dėkojame už atsiliepimą, visa tai, mums yra itin svarbu ir aktualu, kad galėtume Jums pasiūlyti dar kokybiškesnes mūsų paslaugas.
    Prašome paskambinti mums numeriu: +370 685 88777 ir kartu galėsime aptarti esamą situaciją bei rasti tinkamiausią sprendimą.

    UAB "Nermeka" administracija
    http://www.nermeka.lt
    +370 685 88777

 • Karolis Zilinskas

  Esu dirbes daug kur per LT Agenturas. Kiur veluodavo algos. Budavo nesutarimu su bosais. Netenkindavo darbo salygos. Nermekoi dirbu gera pusmety esu viskuom patenkintas. Tiek alga tiek darbu tiek apgyvendinimu. "Jaigu ieskai darbo ir nezinai ka rinktis, As patariu rinkis NERMEKA.

 • Vera

  Laba diena, mes šeimine pora (52 ir 46 m), ieškom darbą uzsienyje kur galietume dirbti kartu, uzsienyje dirbsim pirma karta tad norietume surasti tokia darba kur butu maziau stress. Kas jau ten dirba gal galite ka nors patarti mums? Aciu.

 • Valentinas

  Puiki agentura, labai malonus besirupinantis darbuotojais kolektyvas, atlyginimas visada laiku ir visiskai kitoks poziuris i darbuotoja. Dirbu per sia agentura daugiau nei 8 menesiai, jokiu problemu ar nesklandumu nera buve.

  1. Nermeka

   Sveiki, Rimai,
   Taip turime ir tokių pozicijų, kuriose reikalinga anglų kalba. Paskambinkite bendruoju telefonu 8 685 88777 ir suteiksime visą informaciją apie darbo galimybes.

   UAB Nermeka administracija
   http://www.nermeka.lt
   +370 685 88777

 • Justas

  Sveiki, labai malonu butu isgirsti nuomenes vazevusiu per sia agentura, dekingas buciau uz jusu pasidalintus isgyvenimus sveikasss@gmail.com

 • Brigita

  O kaip cia suprasti? 2 vienodi IP adresai BET skirtingi vardai, skirtingos istorijos?
  Vilius
  2017-09-04 22:59:11 IP 178.162.203.130 Normali įmonė. Dirbu virš pusės metų….

  Valdas
  2017-08-24 20:39:21 IP 178.162.203.130 Atsakyti
  Labai normali imone. Dirbu per ja beveik metus….

  Gal galetu kas pakomentuoti ar suteikti papildomos info apie idarbinima ir sutarti su nermeka? del apgyvendinimo salygu? daugelyje skelbimu nurodyta, kad apgyvendinimas nemokamas, ar tiesa? neisskaiciuoja veliau is atlyginimo?
  Busi dekinga uz suteikta informacija.
  mano pastas : madeofbc@gmail.com